Jaki będzie 2021 rok? Analiza – polski jasnowidz wyjaśnia – „Przepraszam za czarnowidzenie” – Krzysztof Jackowski.

Jaki będzie 2021 rok? Analiza – polski jasnowidz  wyjaśnia – „Przepraszam za czarnowidzenie” – Krzysztof Jackowski.

Jaki będzie 2021 rok? Początkiem każdego roku polski jasnowidz Krzysztof Jackowski opracowuje na dany rok wizje dotyczące wydarzeń politycznych w kraju i na świecie. Wróżbita zaznacza jednak, że te wizje należy traktować jako „eksperyment” i „z przymrużeniem oka”, gdyż jego specjalizacją są wizje dotyczące konkretnych osób i związanych z nimi zdarzeń kryminalnych. Czytaj dalej i sprawdź wizje Jackowskiego przygotowane na 2021 rok!

Krzysztof Jackowski – słynny jasnowidz mówi Polakom jak będzie wyglądał 2021 rok.

Krzysztof Jackowski (jasnowidz) – Wikipedia, wolna encyklopedia
Autor zdjęcia: Grzegorz Gołębiowski, CC BY-SA 4.0 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0, via Wikimedia Commons

W Polsce działa swoją „działalność” prowadzi około 100 tys. jasnowidzów i wróżek, tak wynika z informacji opublikowanych przez „Dziennik Gazeta Prawna”. Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Serwis internetowy wskazuje.pl postanowił wsłuchać się w przepowiednie jasnowidza na 2021 rok. Czy słynny jasnowidz ma rację? Redaktor naczelny serwisu wskazuje.pl – Kamil Poręba postanowił zebrać wszystkie informacje, jakie Jackowski przepowiada na 2021 rok. Źródłem poniższego materiału jest kanał Krzysztofa Jackowskiego, na którym jasnowidz ogłosił swoje wizje na 2021 rok.

„Zobaczmy, ile wróżb jasnowidza się sprawdzi a ile okaże fikcją, za rok ludzie wejdą na wskazuje.pl i sprawdzą, które informacje od Jackowskiego były prawdą, a które nie „

Kamil Poręba – właściciel portalu wskazuje.pl

Jaki będzie 2021 rok? Przepowiednia od polskiego jasnowidza.

Jaki będzie 2021 rok?
Jaki będzie 2021 rok?

Według Krzysztofa Jackowskiego, już podczas pierwszych 3 miesięcy 2021 roku możemy się spodziewać czegoś strasznego. Co ma na myśli wizjoner? Jaki będzie 2021 rok? Jasnowidz mówi o wielkim wybuchu na bliskim wschodzie, którym będzie żył cały świat. Wróżbita na swoim kanale YouTube przypomina, że cały świat jest przygotowany do wojny.

„kojarzą mi się bardzo złe rzeczy – nie u nas nie w naszym kraju”

Takimi słowy wróżbita rozpoczyna swoją wróżbę na 2021.


Bliski Wschód zostanie zaatakowany – przepowiednia jasnowidza Polaka.

wielki wybuch na bliskim wschodzie przepowiednia wróżba na 2021 rok
Wielki wybuch na bliskim wschodzie to pierwsza i najważniejsza informacja z wizji Krzysztofa Jackowiskiego. Ma ona mieć miejsce już niedługo – w pierwszym kwartale 2021 roku i mieć miejsce na bliskim wschodzie.

Jaki będzie 2021 rok n świecie? Już w pierwszych trzech miesiącach uwaga ludzi z całego świata skupi się na bliskim wschodzie. Według wizji Jackowskiego, który na żywo, na swoim kanale YouTube tworzył rozmaite fantasmagorie – przyszłość zapowiada się nieciekawie. Jasnowidz mówi o wielkim wybuchu a potem dodaje:

„Po wybuchu powstał popłoch ponieważ ci atakujący będą się obawiali reakcji innych państw w tym Rosji.

Krzysztof Jackowski

Wróżbita zobaczył nawet dokładny kolor, który powiązał z wybuchem – kolor złocisty lub żółty – określił Jackowski. Ezoteryk kilkukrotnie powtarzał nazwę koloru i odcieniu – tak jakby miała być bardzo ważnym elementem jego przepowiedni. Po tej przepowiedni wróżbita nie wytrzymał – przeprosił swoich widzów za „czarnowidzenie” i potrzebował chwili odpoczynku. Usiadł wrócił do komputera i zaczął odpowiadać na pytania swoich widzów.


To największe zagrożenie, obawiam się że to się stanie, przepraszam was za czarnowidzenie.

Krzysztof Jackowski

Sytuacja Polski i Europy w 2021 roku

polska covid przepowiednia jaki będzie 2021 rok
Jaka będzie sytuacja Polski w 2021 roku?

Słynny Jasnowidz w swoim kanale na YouTube mówił dużo o pandemii koronawirusa, jednak określa go jako „zaraza”. Dlaczego tak jasnowidz nazywa koronawirusa? To zjawisko ma dużo bardziej przyziemny powód. Jasnowidz mówi zaraza zamiast koronawirus – ponieważ nie chce, by jego kanał został usunięty przez YouTube lub by zostały na jego kanale wyłączone reklamy. Wiedzą o tym jego wszyscy stali widzowie, którzy rozumieją ze słowo zaraza = koronawirus (przypomina redakcja).

„W naszym kraju oprócz zarazy będzie bardzo źle” – początkowo powróci normalność, „dzieci będą wracały do szkół” – jednak nie dajcie się temu zwieść bo to tylko pozory!
Gdy nastąpi wybuch na bliskim wschodzie – już nie będzie tak kolorowo w Polsce. Ludzie będą chodzili zmartwieni, co spowoduje chaos i obawę też w Polsce przed konfliktem na świecie.

„Zaczną się protesty narodowości arabskiej w niektórych państwach Europy. Będą prostować o zaakceptowanie czegos”

Ciężko stwierdzić co jasnowidz mógł mieć na myśli a właściwie na wizji ? Na pierwszą myśl przychodzi mi tolerancja na tle rasowym i duże napięcie związane z segregacją rasową powiązane z tym „wielkim wybuchem” – próba usunięcia obywateli arabskich z Europy – być może zaczęli oni być wytykani przez Europejczyków?

Koronawirus przepowiednia – jaki będzie 2021 rok w Polsce?

szczepienia koronawiurs w Polsce przymus 2021.
szczepienia koronawirus w Polsce przymus 2021.

Wróżbita podczas swoich rozważań odnosi się do sytuacji związanej ze szczepieniami w Polsce. „Nawet ze szczepienia zrobi się bajzer” – zauważa przepowiadacz. „Nie znormalizuje się sytuacja” – podkreśla ze smutkiem prorok na swoim kanale YouTube. Jackowski wspomina o tym że trzeba będzie być zaszczepionym by zrobić cokolwiek – inaczej trzeba będzie być zamkniętych w domach. „Wybór który nie będzie wyborem, trzeba być zaszczepionym by robić cokolwiek…” Co ma na myśli jasnowidz?

„Polacy dostaną wybór – który nie będzie wyborem”

Krzysztof Jackowski o pandemi koronawirusa

Tak duża komplikacja, że obecna sytuacja jest bardzo łagodna. Nastąpi ogromna 3 fala zarazy, która będzie na tyle duża że rząd wprowadzi „jakiś stan” wymagających wielu wyrzeczeń i obowiązków!

Krzysztof Jackowski

„Nawet ze szczepienia zrobi się bajzer” – roztacza swoje wizje współczesny wizjoner, Zbierze się jakaś rada gabinetowa” – kontynuuje Jackowski. Jaki będzie 2021 rok dla większości Polaków?

„Wybór który nie będzie wyborem, trzeba być zaszczepionym by robić cokolwiek…” dodaje z przekonaniem właściciel kanału Youtube. Co miał na myśli polski wróżbita? Jackowski wspomina o ogromnej komplikacji, która dotknie wszystkich Polaków,nastąpią utrudnienia związane z koronawiursem, będą one wymać wielu wyrzeczeń i obowiazków ze strony naszego społeczeństwa. Rząd wprowadzi „jakiś stan” w związku z trzecią falą zarazy. „Będą czasami popuszczenia” ale restrykcje będą cały czas obowiązywały. By gdziekowiek wyjść, czy to do kina, basenu lub pracy trzeba będzie być osobą zaszczepioną. To właśnie wybór, który nie jest wyborem – „NIE CHCE MI SIE TEGO PO PROSTU GADAC” – puentuje na koniec ezoteryk.

Gospodarka – Bitcoin lub inne waluty mogą upaść lub mocno stracić w 2021 roku – przepowiednia

Jaki będzie 2021 rok dla gospodarki? Wróżbita niewiele ma do powiedzenia w kwestiach gospodarczych, lecz ostrzega przed nowymi formami płatności. Szybko i stabilnie rosnące dotąd waluty mogą okazać się nierozsądnym wyborem w 2021 roku. Ci co mają pieniądze w kryptowalutach muszą być bardzo ostrożni – kryptowaluty mocno upadną!

Bezradność światowych organizacji w 2021 roku.

organizacje międzynarodowe - ozn, unia europejska, konstytucja
Organizacje międzynarodowe – ONZ, Unia Europejska a nawet Polska Konstytucja – staną się bezwartościowe w opinii wróżbiarza.

Podczas swojego monologu wróbita Jackowski znaczącą ilość czasu poświęca na ocenę zaradności organizacji międzynarodowych w obliczu nadchodzącego roku. Z jednej strony „Świat jest przygotowany do tego co ma się wydarzyć USA, Rosja, Chiny, Izrael czyli państwa strategiczne są w pogotowiu na to co ma się wydarzyć” z drugiej strony działanie takich organów jak ONZ, Unia Europejska czy Polska Konstytucja nie będą miały żadnej wartości wartości w ocenie wróżibity – „Politycy uważają że mogą ją nagiąć, unieważnić albo zmienić.” nie ma żadnych konsekwencji osobowych.” – „Te instytucje wygasły. Istnieją symbolicznie podobnie jak konstytucja”, o czym jeszcze wspomina twórca kanału Youtube? o „braku aktywnej międzynarodowej siły na świecie która byłaby mieczem”.

Kilka słów zostało poświęconych na temat byłego już Prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa – jasnowidz stwierdził, że te wydarzenia mogłyby wydarzyć się wcześniej ale „Donald Trump grał do złej gry fałszywie”, zostały tutaj wspomniane następujące wydarzenia – likwidacja generała męczennika z Iranu o którym pisała cała prasa, bombardowanie Iranu oraz zestrzelenie ukraińskiego bombowca. „Trump się bał lub nie chciał tego konfliktu a się na niego zgodził.” – wspomina

Ciekawostką: TO SIE WYDARZY WCZESNIEJ ALE DONALD TRUMP GRAL DO ZLEJ GRY FALSZYWIE! BO OD NIEGO ZALEZALO CO MOGLO SIE EYDARZYC pierwszy taki moment czyli zlikwidowanie generała męczennika z Iranu gdzie cała prasa pisała czy dojdzie do tego bombardowanie Iranu zestrzelenie ukraińskiego bombowca, etc.” Trump się bał lub nie chciał tego konfliktu a się na niego zgodził. „ – wspomina apropo poprzednio wspomnianego wybuchu na bliskim wschodzie wróżbita.

Jackowski mitoman czy legenda ezoteryki?

Wróżbita chwali się, że od lat pomaga lokalnej policji i rozwiązał wiele zawiłych spraw. Na poparcie swoich tez pokazuje wycinki z gazet i listy od zadowolonych klientów. Z drugiej strony rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji wspomniał na łamach gazety Wyborczej, że Jackowskiemu zdarza się wprowadzać funkcjonariuszy w błąd. Są jednak policjanci, którzy wierzą w umiejętności jasnowidza i wysyłają listy z podziękowaniami wróżbicie. Jaka jest Wasza opinią na temat wróżbity? Czy jego przepowiednie na 2021 rok będą trafne? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

0
Wypalenie programisty – ciemne strony pracy. Dlaczego w Internecie powstają fałszywe profile społecznościowe? Co kwartał Facebook usuwa ich aż ok. 1.7…