Czym jest wskazuje.pl

Czym jest wskazuje.pl

Odkryj pierwszą w Polsce multi-platformę blogowową, która zrzesza bloggerów w słusznym celu. Serwis, który nie jest kolejną ścianą ogłoszeń, a miejscem, w których będziesz doświadczać i odrywać – nowego i nieznanego. To my – niezależni redaktorzy – będziemy Cię pchać do poznawania świata z różnych stron. Tylko u nas przeczytasz artykuły napisane z różnych perspektyw. Poznasz świat – relacjonowany zarówno okiem kobiety, jak i mężczyzny.

Tutaj nie uświadczysz aktualności!

Głównym celem naszego portalu, jest zachęcenie Cię do zmiany – popchanie do czegoś nowego. Mamy wrażenie, że chwytliwe nagłówki i „clickbaity” nie są na dłuższą metę interesujące. Czy naprawdę w polskim internecie, nie można stworzyć interesujących treści, które przetrwają próbę czasu? Wierzymy, że jest to możliwe i naszą misją będzie udowodnienie tego! Odpowiedź sobie szczerze – Kogo interesuje wczorajszy śnieg?

Piszemy prosto – zrozumiale, dla ludzi.

Etymologia, czyli pochodzenie słowa wskazywać – wyznaczać kierunek motywować do odkrywania nowego, zwracać uwagę.

Motto naszego portalu

Rozpocznij zmiany w swoim życiu – blogi i poradniki
Strona Wskazuje.pl to blog poświęcony ludziom. Porusza tematykę rozwoju i dobrego samopoczucia.

Wskazuje.pl

Nasza redakcja będzie publikować dla Państwa wpisy o szerokiej tematyce, które będą zarówno bawić, jak i uczyć i sprawią, że chętniej odkryjecie nieznane dotąd dla Was hobby i zainteresowania.

Aktualnie trwa nabór na nowych redaktorów. Więcej informacji już niedługo.